Bojan

Start

Oferujemy Państwu pokoje 3 i 4osobowe z łazienkami, ładnie wyposażone z dostępem do aneksu kuchennego. Do dyspozycji: sala telewizyjna możliwość parkowania na terenie obiektu grill dużo zieleni wokół obiektu. Obiekt położony na uboczu co gwarantuje ciszę, spokój i komfortowy wypoczynek. Na naszej działce jest możliwość rozbicia namiotu. Zachęcamy. Ceny na rok 2009. Osoba dorosła - 10 zł Dzieci do lat 7 - 5 zł Samochód - 3 zł. Namiot bezpłatnie

Nasz zakątek proszę obejrzeć na:

Atrakcje turystyczne:
Jeleniów Gmina Lewin Kłodzki jest wymarzonym miejscem odpoczynku dla osób chcących spokojnie odpocząć w miejscu pełnym lasów, świeżego powietrza i malowniczych zakątków. Dla pragnących aktywnego odpoczynku znajduje się tu basen kąpielowy i zalew na rzece Klikawa, a także szlaki turystyczne na Homole, Góry Taszowskie oraz do sąsiednich miast. Kudowa Zdr. ok.3 km. Zieleniec ok.19 km. Duszniki Zdr. ok.10 km Informacje ogólne Jeleniów i Lewin Kłodzki jest jedną z najstarszych, oprócz Kłodzka i Dusznik, miejscowością w Kotlinie Kłodzkiej.

Lokalizacja i dojazd:
Jeleniów położony w Sudetach Środkowych, pomiędzy znanymi uzdrowiskami Kudową Zdrój i Dusznikami Zdrój. Jeleniów otoczony jest Wzgórzami Lewińskimi i Górami Orlickimi. Na południu Jeleniowa znajduje się granica z Czechami. Dojazd do Jeleniowa możliwy jest z każdego miejsca w Polsce. Stacja kolejowa około dwóch kilometrów. Dojeżdżają tu pociągi min. z Warszawy, Gdyni, Łodzi oraz Katowic. Samochodem dojeżdżamy międzynarodową trasą E-8, biegnącą przez granice w Kudowie, aż do Pragi.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Bojan
Przeprowadzka do Kudowy